Deli no:14 Kadıköy

deli no:14 kadıköy
Zomato çalışanıyken, etkinlik yapmak üzere gittiğim Deli no:14’te çok güzel ağırlanmış ve bunun neticesinde birçok kişiye de mekanı tavsiye etmiştim. Tavsiye ettiğim kişilerden gelen, mekandaki servisin yavaşlığı ve yemeklerin fazla yağlı olduğu gibi konulara da bir aksilik olmuştur gibi savunmalar da yapmıştım.

Ama Zomato çalışanı olmadığım bir zamanda tekrar denediğimde ben de Deli no:14’ten aynı hislerle ayrılmadım. Boş masalara müşteri gelme potansiyeli üzerine dışarda oturtulmadığım gibi, özel olarak yaptığım eleştiri sonrasında mekan sahibi tarafından terbiyesizlikle suçlandım. Ececim bir aksilik olmuştur, telafi ederiz vs. demek yerine misafiri suçlamak, bu hobi olarak mekan açan işletenlerin tarzı olmuş durumda.

İyi eleştiriler almak için, kendini olduğundan farklı gösteren mekanlardan biri daha olmasına üzüldüm. Aslında ilk defa karşılaşmıyorum ama bu durumla. Etkinlik yaptığımda harika olup, sonra gidenlere aynı servisi vermeyen vs.

Artık bu terbiyesizliklere ve iki yüzlülüğe dayanamıyorum. Ve bunun neticesinde de bu mekanları ifşa etmeye karar verdim. İlki Deli no:14 olsun.

NOT: Zomato’ya yazdığım yorumu da sildiler. Bu da burada dursun.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.