Ben Kimim?

1984 yılında Edirne’de doğdum. Pertevniyal Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’ni bitirdim. 

Çocukluğumda günlük tutmakla başladığım yazma maceram hiç bitmedi. Okuma ve yazma aşkıyla üniversitede Türk Dili ve Edebiyatı, Erasmus’la İsveç’e gidip dil bilimi ve tarih okudum. Aslında akademisyen olacaktım, sonra vazgeçtim. İletişim master’ı yaptım. Askere mi gideceksin ne gerek var diyenlere aldırmadan bir de Anadolu Üniversitesi’nden İşletme diploması aldım.

Bu zamana kadar birçok yerde çalıştım, bir sürü projeye bulaştım. Basın da oldum, blogger da, marka tarafı da, sivil toplum kuruluşu da… Kazandığım parayla da seyahat ettim, kitaplar aldım, konserlere/festivallere gittim, güzel yemekler yedim. Kafam bozulduğunda istifa ettim, bazen yerleşik düzeni sevip ofis hayatına döndüm, bazen freelance danışmanlık yaptım, farklı yerlere yazılar yazdım.

Yeni şeyler, yeni yerler, yeni yemekler, yeni ne varsa denemeyi severim ama alışkanlıklarımdan kopamam. Çok severim, çok gülerim, çok ağlarım. Herkesi dinlermiş gibi gözüksem de hep kendi bildiğimi okurum. Çok eğlenceli ortamlara girsem de, huzur ve sakinliği severim.

Bu aralar hayatımı akışına bıraktım, gün nasıl geliyorsa öyle yaşıyorum. Yarın ne yaparım, nerede olurum ben bile bilmiyorum. 🙂 

Bana ulaşmak isterseniz:

Ben Kimim?” için 6 yorum

  1. yıllardır; kaliteli, az kaliteli, popüler, az popüler, site blog vb. internet sayfalarını okuyan yegane kişilerden biri olduğumu biliyorum.. Okuduğum sayfalarda ki, kim olduğunu belirten yazıları özellikle okumasamda, gözüm bi gider, kabasına bakar ve bitirmeden geri döner çoğunlukla.. İtiraf ediyorum son üç yüz elli yıldır ‘ben kimim’ adlı başlığın içini, izzetinefsi yüksek, hem üstün nitelikle, hem sert-mütevazi, hem safderun, hem nüktedan, hem babayani dolduran en fevkalbeşer kadın kişisi olduğunuzu görmek beni çok memnun etti . . saygılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.