Serenay, Kerem ve Allen’lı Mavi reklamı

mavi reklam

Son zamanlarda o kadar kötü reklam filmleri izliyorum ki, Mavi’nin 2015 İlkbahar-Yaz kampanyası reklam filmi adeta ilaç gibi geldi.

Benim de çok beğendiğim Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’i ilk kez bir araya getirerek ve  Çok mu Çok Mavi’yiz diyor. Ayrıca reklamda müzisyen olarak çok sevgili Allen Hulsey’i de görünce reklam iyice keyifli oluyor.

Ali Taran imzalı filmde, Serenay’ın Kerem’le karşılaşması ve metrodaki müzisyenlere eşlik ettikleri efsane bir gün anlatılıyor. İki ünlü ismin, Maroon 5’ın This Love isimli şarkısını birlikte seslendirdiği reklam filmi, güzel sesiyle dikkat çeken Serenay ve parçaya gitarıyla da eşlik eden Kerem’in performansıyla, birbirinden doğal ve keyifli görüntülere sahne oluyor.

13 Nisan’da yayına giren film, dijitaldeki izlenme ve paylaşımlarıyla sosyal medyada rekor kırıyor. Geçen hafta reklam basın lansmanını Snapchat ve Periscope’tan canlı yayınlayarak, takipçilerine farklı ilk’ler yaşatan Mavi; Snapchat’te birkaç saat içinde 180 binden fazla görüntülenme, Periscope’ta 20 dakika içinde 10 bin beğeni ile rekor etkileşim yakaladı ve 3 gün içinde 3 farklı hashtag ile hem Türkiye hem de dünyada Twitter trend topic listesine girdi.

Ekranlarda böyle reklamlar görmek istiyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.