Black Box İstanbul

Konserlere gitmeyi ne kadar sevdiğimi bilirsiniz… Yaz – kış demeden konser konser gezerim ben.

Kışlık konser mekanlarının yetersizliği, ses sistemlerinin kulaklara ziyan olması en büyük şikayetlerimdendi. -di diyorum çünkü Travis konseriyle Black Box açıldıktan sonra kaliteli müzik dinleyebileceğimiz çok önemli bir mekana kavuşmuş olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.blackbox

Travis konseri ve ardından Pixies konseri için ziyaret ettiğim Black Box’da her şeyin düşünülmüş olması beni çok mutlu etti. Tabii sadece beni değil, çevremdeki herkesi memnun etmiş olmalı ki, herkesten olumlu yorumlar duydum. Müzik yazarı arkadaşlarımdan da güzel yazılar okudum.

Mekanın ferah olması, giriş çıkışlarda sıkıntı yaşanmaması, içecek fiyatlarının makul olması ve sadece bir bardan değil birçok bardan satış yapılması, hem oturarak hem de ayakta dinleme seçenekleri sunması, ulaşımının kolaylaştırılması (umarım shuttle uygulamasını bundan sonraki konserlerde de sürdürürler), ses sisteminin HARİKA olması, çalışanların sevimliliği ve yardımseverliği her şey tam da İstanbul’a yakışır şekilde.

6 Eylül’de Blondie konseriyle başlayacak olan yeni konser serisinde Black Box İstanbul’a gitmeye sabırsızlanıyorum. Siz de Black Box konserlerinin takipçisi olun bence:)

Black Box İstanbul” için bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.