Acer Sosyal Medya Etkinliği

acer ece

Bir Apple insanı olarak, 27 Mayıs Salı akşamı Nan Şişhane’de Acer’in düzenlediği ilk sosyal medya illüzyon gösterisine katıldım.

Kapıdan girer girmez sıcak bir karşılama beni bekliyordu. PR Deparment’tan İdil ve Aslı Hanım ile Acer Pazarlama Müdürü Semanur Hanım’ın misafirperverliği harikaydı. Tek başıma katıldığım bu davet, en rahat ettiğim davetlerden biri oldu, kendilerine çok teşekkür ederim.

Etkinliğin amacı Acer yeni marka mesajı ‘’A touch more’’ ile kullanıcılarının sınırlarının ötesini keşfetmelerini ve daha fazla deneyim yaşamalarını hedefleyen Acer’in,Türkiye’nin ilk sosyal medya illüzyon gösterisini düzenlemiş olmasıydı. Ben de bu sayede Acer’in dokunmatik ekranlı diz üstü bilgisayarlarını ve tabletlerini inceleme fırsatı buldum.

Gecede ünlü mentalist Enis Talas gösterisinde, katılımcıların twitter takipçilerinin düşüncelerini okurken, DJ Serhan Sabanlar da dj setin başındaydı.

O gece ne şans ki, ben de hayatımda ilk defa bir hediye kazandım. Acer ülke müdürü konuşmasını yapmadan önce, shot dağıtıldı ve dağıtılan shotlardan birinin altına gülen surat olduğunu söylediler. Shot bardağımın altına bakınca bende olduğu farkettim ve fotoğrafta da gördüğünüz tableti kazandım.

iPad’imi benden çok annem kullandığı için bu tablete çok sevindim ve çok sevdim. Yeni tabletim sürekli elimde.

Bu arada, Acer’in bu tableti sayesinde android bir tableti de sevebileceğimi farkettim. Android tablet isteyenlere şiddetle tavsiye ederim, hem boyutu hem de hafifliği ile gerçekten çok güzel 🙂

 

Acer Sosyal Medya Etkinliği” için bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.