Can Bonomo’yla Ev Oturması

Çok sevgili Can Bonomo, internette gerçekleştirdiği Online Konserler serisinin 4.sünü 20 Kasım Pazar akşamı saat 21:00’da  evinin salonunda www.canbonomo.com üzerinden gerçekleştirecek.

İlk defa Can Bonomo tarafından internet üzerinden gerçekleştirilen Online konserler takipçiler tarafından çok ilgi görüyor. Bonomo, aslında arkadaşlarıyla sık sık yaptığı doğaçlama müzik ve sohbetlere, takipçilerini de dahil ederek, kendine özgü online performanslar  gerçekleştiriyor.

20 Kasım Pazar gecesi 4. kez gerçekleşecek olan online konser saat 21:00’da başlayacak. Bonomo, müzisyen arkadaşları ile beraber evinin salonunda www.canbonomo.com üzerinden yayın yapacak. Akustik performans ve interaktif sohbetler ile takipçileri ile dolu dolu 2 saat geçirecek.

Dileyenler www.facebook.com/canbonomo sayfasından veya #canbonomo başlığı ile Twitter’dan sohbetlere dahil olabiliyor hatta zaman zaman telefon bağlantısı ile de katılabiliyor.
Nasıl oluyor?
20 Kasım’da saat tam 21:00’da www.canbonomo.com ‘a giriyorsun ve sol üst köşede gördüğün canlı yayın bölümüne tıklıyorsun.
Sohbete katılmak istiyorsan da www.facebook.com/canbonomo sayfasımızdan ya da #canbonomo başlığı ile Twitter’dan dahil olabiliyorsun.

Can Bonomo’yla Ev Oturması” için bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.