Garanti Caz Yeşili’nde Kasım 2016

caz yeşili

Garanti Caz Yeşili konserleri, Kasım ayında birbirinden ünlü isimlerin performanslarıyla devam ediyor. Bu ayın programı şöyle:

11-12 Kasım 2016 / Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde Victor Wooten Trio feat. Dennis Chambers & Bob Franceschini

Rolling Stone dergisinin hazırladığı “Tüm Zamanların En İyi 10 Basçısı” listesinde 10. sırada yer alan Wooten, ABD’li caz/funk davulcusu Dennis Chambers ve ABD’li caz saksofoncusu Bob Franceschini’nin konuk sanatçı olarak yer aldığı grubu Victor Wooten Trio ile Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Etkinlik Saati: 21:00

The Veils, 19 Kasım 2016 Cumartesi Salon İKSV’de

Polo Sorrentino ve Tim Burton gibi yönetmenlerin filmlerinde kullanılan şarkılarıyla ünleri artan grubun Finn Andrews, Sophia Burn, Raife Burchell, Dan Raishbrook, Henning Dietz ve Liam Gerrard’tan oluşan üyeleri yeni şarkılarıyla Salon İKSV’de sahne alacak.

Etkinlik Saati: 22:30

Oh Land, 29-30 Kasım 2016 Cumartesi / Salon İKSV

İstanbul’da verdiği konserlerle ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi edinen sanatçı, yumuşak sesi ve sıcakkanlı sahne performansıyla bu kez Salon İKSV sahnesinde cazseverlerle bir araya gelecek.

Etkinlik Saati: 21:30

Garanti Caz Yeşili konserleri biletlerini Garanti Bankası kredi kartlarıyla satın alırsanız %20 indirim var. Ayrıca satın aldığınız biletleri KonserV aplikasyonuna okutursanız, puan kazanıp başka konserlerde harcamak üzere biriktirebilirsiniz.

Share This:

Bir Cevap Yazın