Ocak’ta Babylon Bomonti’de kimler var?

Kabus Kerim I

Yılın ilk etkinliğinde Kabus Kerim, “Barış Manço Hayatımı Değiştirdi” gecesiyle, Barış Abi’nin doğum gününde Babylon Bomonti’de olacak.  2 Ocak Cumartesi akşamıvadam olan çocuklar, 17 yıl önce aramızdan ayrılan “Barış Abi”lerinin şarkılarını Kabus Kerim ile birlikte Babylon Bomonti’de hep beraber söyleyecek.

Bant Mag.’in 2010 yılından bu yana düzenlediği Demonation Festivali’nin ikinci gününde, bağımsız çalışmalar sürdüren yerli müzisyenler 9 Ocak Cumartesi günü Babylon Bomonti’de sahne alacak.

Irma I

Irma, 15 Ocak Salı akşamı farklı hayatlardan etkilenerek yazdığı şarkıları Türkiye’de ilk kez Babylon Bomonti’de seslendirecek. Irma’nın ardından 90’lardan bu yana elektronik müzik sahnesine yön veren DJ ve prodüktör Peter Kruder, Midnight Session’da yer alacak.

Benim en merak beklediğim etkinliklerden biri olan Belçikalı elektronik pop grubu Oscar & the Wolf 28 Ocak Perşembe akşamı Türkiye’de ilk kez Babylon Bomonti’de sahne alacak.

Wankelmut I

Asaf Avidan’nın One Day şarkısına yaptığı remiks ile müzik kariyerinin yönü bir anda değişen, “Wasted So Much Time” EP’si ile adından söz ettiren Wankelmut, 30 Ocak Cumartesi gecesi Babylon Bomonti’de performans sergileyecek.

Ocak ayında ayrıca Hamdi Akatay “İlle de Mozart Olsun”, Şevval Sam, Hüsnü Şenlendirici, Gaye Su Akyol, Radyo Eksen Partisi, Oldies But Goldies Partisi de gerçekleşecek.

Babylon konser biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve Babylon Bomonti Gişesi’nden satın alınabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.