Salon’da bu Eylül açılışı kimler yapıyor?

angel olsenEsas sezon açılışı Ekim’de olacak olmasına rağmen Salon müdavimlerine Eylül ayında iki konserle sürpriz yapıyor.

Salon’da yeni sezon, 10 Eylül akşamı %100 Müzik kapsamında son albümü Deeper ile müzik otoriteleri tarafından sayısız övgüye layık görülen ve ilham aldığı müzisyenler arasında Selda Bağcan, Erkin Koray, Arif Sağ gibi isimler bulunan Luis Vasquez’in post-punk projesi The Soft Moon ile başlayacak.

The Soft Moon konseri 10 Eylül Perşembe akşamı saat 21.30’da gerçekleşecek. Konser biletlerinin fiyatları ise şöyle 45 TL (ayakta) ve 35 TL (öğrenci).

Eylül aynın ikincisi ise son zamanlarda güncel müziğin en dikkat çekici isimlerinden biri olan Angel Olsen. Türkiye’de ilk konserini verecek olan Amerikan folk-rock ve indie rock müzisyeni Angel Olsen, müzik kariyerine Bonnie Prince Billy ve The Cairo Gang gruplarında vokalistlik yaparak başladı. Günlüğündeki önemli yazılardan ortaya çıkan şarkılarının yer aldığı Half Way Home albümü sayesinde iyi bir çıkış yakalayan müzisyen, coverları ile beğeni topluyor.

Angel Olsen de 12 Eylül Cumartesi gecesi 22:30’da Salon’da olacak. Bilet fiyatları The Soft Moon ile aynı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.