Pibe De Barr10: Messi’ye özel krampon serisi

messi2015 yılında Leo Messi, oynağı toplam 17 kulüp ve milli takım maçında 20 gol ve 11 asiste ulaştı. Son gerçekleştiği hat- trick ile 27 yaşında La Liga tarihinde en çok hat- trick yapan oyuncu unvanını elde etti. adidas da dünyanın en iyi futbolcusu Leo Messi için yeni krampon serisi hazırladı.

Pibe de Barr10, Messi’nin futbol oynamayı öğrendiği Rosario’dan ilham alıyor.

Las Heras, Leo Messi’nin dünyanın en iyi futbolcusu olma yolculuğuna başladığı, “Barrio” sokakları da oyununun şekillendiği yerler. adidas, yeni Pibe de Barr10 krampon serisinde, Rosario doğumlu grafik sanatçısı Ignacio Valenti ile iş birliği yaparak Messi’nin çocukluğuna gönderme yapıyor. Kentten ilham alınan fırça darbeleri ile göz alıcı tasarımın bir araya geldiği Pibe de Barr10 krampon serisi, aynı zamanda Leo Messi’nin oyun stilini de yansıtıyor; güzel ve tehlikeli.

Pibe de Barr10’da son teknoloji yenilikler yer alıyor. “Speed traxion” çivi yerleşimi ve koşucuların ayakkabılarından ilham alınan dış tabanı, sahada hız ve çeviklik sağlayacak şekilde tasarlandı. 360? DRIBBLETEX kaplama benzersiz kontrol sağlıyor ve her koşulda üstün top hakimiyeti sunuyor.

Pibe de Barr10 krampon serisi adidas mağazaları ve yetkili satış noktalarında.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.