1v1y.com rezilliği

1v1y

İnternet alışverişi konusunda fena sayılmam. Uzun yıllardır internetten alışveriş yaparım. Bu bazen kitap olur, bazen ayakkabı bazen de yemek. Zaman zaman bazı sitelerle de ufak tefek sorunlar yaşamışımdır. Ama 1v1y.com ‘un yaşattığı rezillikleri hiçbir siteyle yaşamadım.

1v1y.com adresinden 2 defa çizme siparişi verdim. İlk siparişim elime ulaştığında, çizmenin bir eşinin 37 bir eşinin de 40 numara olduğunu görüp iade ettim. Twitter yolu ile şikayette bulundum ancak ilgilenilmedi. Kargo parasının bizden çıkması ve iade edilmemesiyle çizmeyi geri gönderdik, değişiklik yapılmadı sadece iadesi yapıldı.

Ardından birkaç ay sonra yeni bir çizme siparişi verdim. Bu defa da sipariş ettiğim markanın bir başka modelde, siyah ve benim numaramda çizmesini adresime kargoladılar. Kargolanan modelin sipariş verdiğim model ile uzaktan yakından alakası yoktu.

Bu iki tecrübeden sonra farkettik ki, ellerinde hangi model, hangi numara varsa kargolayıp aradan çekiliyorlar. İlk etapta ödenen kargo ücretlerinin de iadesini yapmıyorlar. Kargo paraları da sürekli boşa gidiyor.

Size tavsiyem böyle sorunlar yaşamak istemiyorsanız, buradan alışveriş yapmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.