Sevgililer Günü’nü İstanbul Modern’de geçirin

İstanbul ModernAslında geçen sene tam da böyle yapmıştım. 🙂 Ama o zamanlar böyle tur falan yoktu. Kendi turumu kendim yapmıştım. Karabatak’ta kahveyle başlayan bir gün sonrası, İstanbul Modern’de sergi gezmek ve sonrasında festival filmine gitmek. Gayet güzel bir gün olmuştu.

Bu sefer öneri İstanbul Modern’den geldi. İstanbul Modern, Sevgililer Günü dolayısıyla 14-15 Şubat’ta çiftlerin baş başa gezerek deneyimleyebilecekleri özel bir tur gerçekleştiriyor. Turda, müzenin Geçmiş ve Gelecek koleksiyon sergisinde aşka dokunan yapıtlardan oluşan bir seçki, danışmadan alınacak tur planı eşliğinde gezilebiliyor.

Bu özel sergi turundan sonra sevgililer, sosyal medyada #istanbulmoderndeaskvar etiketiyle tur kapsamında inceledikleri tüm sanatçıların isimlerini paylaştıklarında, İstanbul Modern Mağaza’dan bu özel günü anımsatacak küçük bir hediyeye sahip olacak. Çiftler, özel sergi turundan sonra Kieslowski’nin “Aşk Üzerine Kısa Bir Film”ni İstanbul Modern Sinema’da izleyebilir. Seanslar: 14 Şubat Cuma günü saat 16.00 ve 15 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’te. Film gösterimleri tur katılımcılarına ücretsiz.

Ayrıca, İstanbul Modern, müze mağazası, sanal mağaza ve Point Hotel Barbaros mağazasında Sevgililer Günü için farklı tasarım seçenekleri içeren özel bir kampanya sunuyor. 11-14 Şubat tarihleri arasında seçili ürünler yüzde 15 indirimli. İstanbul Modern üyeleri ise her zamanki yüzde 10 indirimlerine ek olarak yüzde 15 indirimden faydalanabiliyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.