İMA’dan Modada Dijital Pazarlama Eğitimi

Istanbul Moda Akademisi - Runway - MBFWI S/S 2014 Presented By American ExpressİMA’nın yeni eğitim programı olan “Modada Dijital Pazarlama”, programı, moda genel kültürü, dijital dünya, modada dijital pazarlama ve proje modüllerinden oluşuyor.

Geleneksel alanda tecrübeli olup, dijital pazarlama konusunda kendini geliştirmek isteyen sektör profesyonellerine hitap eden program, katılımcılarına günümüz trendleri doğrultusunda yeni nesil pazarlama anlayışını geniş bir perspektifle aktarılacak.

Sosyal medya stratejilerinden web site entegrasyonuna, dijital pazarlamada performans ölçümlemeden mobil stratejilere, dijital moda PR’ına kadar pek çok farklı alanda eğitim verilecek program, bitirme projesi ile tamamlanacak. Üç ay boyunca üzerinde çalışacakları ve program sonunda sunacakları proje ile eğitimi tamamlayanlar aynı zamanda tüm süreçleri kendileri tarafından tanımlanmış, satışa hazır bir e-ticaret sitesine sahip olacaklar.

3 ay sürecek ve 15 Şubat 2014’de başlayacak program, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında devam edecek. Detaylı bilgi ve kayıt için:

www.istanbulmodaakademisi.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.