Zorlu Center PSM’de iki yeni yıl konseri

John Williams

Zorlu Center PSM, Londra’dan ‘Spectacular Classics’ ve ‘John Williams Gala’ adlı iki konser şovunu İstanbul’a getiriyor.

Klasik müziğin en sevilen eserleri ile en gelişmiş teknolojik olanakları sahneye taşıyacak olan bu gösterilerin ilki ‘Spectacular Classics’, her eser için özel tasarlanan farklı efektleri ve rengarenk ışık şovları ile dikkat çekecek. Konser, 20 Aralık Cuma akşamı saat 21.00’da gerçekleşecek.

Anthony Inglis yönetiminde sahne alacak Londra Konser Orkestrası tarafından sunulacak konsere aynı zamanda solo performansları ile Soprano – Catrin Aur ve Tenor – James Edwards eşlik edecek. Konser repertuarında, Çaykovski’nin Kuğu Gölü’nden, Orff’un Carmina Burana’sına, Puccini’nin Nessun Dorma’sından, Rossini ve Verdi’ye pek çok eser yer alıyor.

Londra Konser Orkestrası’nın, Zorlu Center PSM’deki ikinci konseri ise, modern çağın en önemli film müziği bestecilerinden, 5 Oscar, 17 Grammy, 3 Altın Küre, 2 Emmy ve 5 Bafta ödülü sahibi John Williams’ın eserlerine adanacak. ‘John Williams Gala’ adıyla, 21 Aralık Cumartesi akşamı, saat 21.00’da, Ana Tiyatro salonunda gerçekleşecek konserde, yine lazer şovları ve özel efektler eşliğinde efsane film müziklerinden örnekler sunulacak. 

Her iki konserin de bilet fiyatları 65 TL ile 310 TL arasında değişiyor. Programın detaylarına ulaşmak ve bilet almak için www.zorlucenterpsm.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.