Ve Vitringez yayında

vitringez

Başından beri kuruluş heyecanına ortak olduğum Vitringez.com iki hafta kadar önce açıldı ve çok da güzel oldu. Artık gez gez bulamadım dediğiniz her ne varsa, bilgisayar başında oturarak birkaç anahtar kelime yazarak, tek tek alışveriş sitelerini gezmenize gerek kalmadan istediğiniz her şeyi vitringez’de bulabileceksiniz.

Mesela çiçekli çanta istiyorsunuz, arama motoruna çiçekli çanta yazıyorsunuz; hangi markanın çiçekli çantası varsa bulup karşınıza getiriyor. Veya kırmızı kaban arıyorsunuz, istediğiniz modeli bulamadınız, kırmızı kaban alternatifleri karşınıza geliyor. Kulağa hoş geliyor değil mi?

Tabii sadece arama kutusuna yazıp da bir şeyler aratmanıza gerek yok, dilerseniz kategoriler arasından da istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Gelişmiş filtreleri kullanarak doğru ürüne çok daha kolay ulaşabilir, favorilerinize ekleyebilirsiniz.

“Moda Alarmı” ve “İndirim Alarmı” özellikleri sayesinde de seçtiğiniz ürünlerin indirimlerini takip edebilir, sevdiğiniz markaların yeni ürünlerinden herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

 

Bir de benim de dahil olduğum Vitringez Blog var. Burada da yaşam, güzellik, kültür-sanat, evlilik ve daha birçok konuda yazılan yazılara ulaşabilirsiniz.

Benim linkim şöyle: http://www.vitringez.com/blog/author/ecesacar/

Hepimize keyifli vitringezme’ler:)

Ve Vitringez yayında” için 2 yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.