Atölye Modern’de Sonbahar Dönemi Programları


Atölye Modern 1

İstanbul Modern’in atölye ve seminer programı Atölye Modern’in sonbahar dönemi 2 Kasım 2013’te başlıyor.

Atölye Modern’in bu dönemki programında Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi Seminerleri, Türkiye’de Çağdaş Sanat Seminerleri, Mario Levi ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, Seçkin Pirim ile Proje Atölyesi, Bahar Korçan ile Esin Fabrikası ve Nusret Polat ile Sanatsal Düşünce Semineri var.

Atölye Modern, Sonbahar 2013 dönemi için Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi ve Türkiye’de Çağdaş Sanat Tarihi başlıklarıyla iki yeni seminer programı gerçekleştiriyor.

Atölye Modern’in yeni programlarından biri, Nusret Polat’ın yönetiminde gerçekleştirilen, katılımcılarını modernite içinde, sanat tarihi ile sanata ilişkin fikirlerin tarihi arasındaki bağlantı noktalarını göstermek ve sanatı, fikirler tarihinin bir parçası olarak okumaya davet eden  Sanatsal Düşünce Seminerleri.

Atölye Modern’in moda kavramına ve modanın sanatın farklı uygulama alanlarıyla ilişkisine odaklanan, katılımcılarına tasarımcılarla birlikte çağdaş tasarım çalışmaları gerçekleştirme olanağı sunan Esin Fabrikası başlıklı atölye programlarının ilki ise, Bahar Korçan ile ilk kez Sonbahar 2013 döneminde uygulanmaya başlıyor.

Katılımcıların yazın alanındaki sınırlarını yazar Mario Levi’nin yönetiminde geliştirebilecekleri Yaratıcı Yazarlık Atölyesi; çağdaş sanatçı Seçkin Pirim ile iki ve üç boyutlu uygulamalar gerçekleştirerek kendini sanatla ifade etmenin olanaklarını sunan Proje Atölyesi ve yeni programlarıyla Atölye Modern, sanatçılarla, sanat tarihçileriyle ve sanatın farklı alanlarından diğer aktörlerle katılımcılarını keşfe, analize ve sanatsal deneyime davet ediyor.

 

Atölye Modern programları İstanbul Modern üyelerine %10 indirimli.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 334 73 48 ve atolyemodern@istanbulmodern.org

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.