4. Forum Fashion Week 28-29 Eylül’de

forum-fashion-week-2013Bu yıl 4.’sü düzenlenen Forum Fashion Week, 27 Eylül gecesi 
muhteşem bir defileyle açılıyor.

Ben maalesef bu defileye gidemiyorum, çünkü yarın kendi lansmanımı bitirdikten sonra birkaç günlüğüne Edirne’ye kaçıyorum. Burada olup backstage’e girip Carlos’u görebilmek isterdim.

Bir de yarın akşamki açılış defilesinde dün akşam tanışma fırsatı bulduğum tatlı tasarımcılar Petra, Leeroy’un tasarımlarını Pera Palas’taki defilede görmek isterdim. Ama kısmet değilmiş.

Ama sizler iki gün boyunca bir defileden diğerine koşmak, özel atölye çalışmalarıyla 
modaya dair ipuçlarını modaya yön veren isimlerden öğrenmek, 
‘Alışveriş Gecesi’nde özel indirim ve fırsatlardan yararlanmak için 
Marmara Forum ve Forum İstanbul’u ziyaret edebilirsiniz.

hande yener

Marmara Forum’da 28 Eylül Cumartesi günü Ece Sükan, saat 14.30’da ‘Sezon trendleri ve stil önerileri’ konulu bir atölye çalışması düzenleyecek.

Saat 15.30’da Hande Yener podyuma çıkacak ve Lady Gaga’nın en çok hatırlanan performanslarında giydiği iki kıyafeti taşıyacak.

19:00’da Sonbahar – Kış Koleksiyonlarının sunulacağı defilede ise DJ kabininde Ayşe Hatun Önal olacak.

Forum İstanbul’da ise 28 Eylül Cumartesi günü saat 17.00’da gerçekleşecek defilede, Serdar Ortaç’ın nişanlısı Chloe Loughan ve Biscolata erkeğimiz Carlos Martin podyumda olacak.

Saat 18.00’da ise Uğurkan Erez ve Irmak Atuk ile moda üzerine sohbet var.

Forum Fashion Week’in ikinci gününde ise Forum İstanbul’da saat 15.00’da Çağla Şikel, moda severlere özel bir atölye çalışması düzenleyecek.

Marmara Forum’da 29 Eylül Pazar günü Ahu Yağtu ve Didem Soydan saat 16.00’da düzenleyecekleri ‘Yılların Eskitemedikleri’ atölyesiyle vintage parçaları günümüze uyarlamanın ipuçlarını paylaşacaklar.

Program da böyle. Aynı zamandaki yurt genelindeki diğer şehirlerde de etkinlikler var. Hangi şehirdeyseniz o şehrin Forum’undaki defileleri ve etkinlikleri izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.