Salon’da Mart’ta kimler var?

salon-bahar
Mart ayının ilk günlerinde önce Amerikalı “low folk” grubu Wovenhand, ardından da Amerikalı indie folk grubu Calexico iki gece üst üste Salon’un konuğu oluyor.

Amerikan folk müziği ve Latin müziğini kaynaştıran, başarılı post-rock grubu Calexico2 Mart Cumartesi ve 3 Mart Pazar aksamlari saat 21.30’da Salon sahnesinde olacak. Calexico’nun 2 Mart Cumartesi aksamki konserinin biletleri tukendi. 3 Mart Pazar günü için biletler de tükenmek üzere.

Pazartesi günleri ise, Salon’da tiyatro geceleri devam edecek. Aslıhan Erguvan’ın yazıp yönettiği  “Lulabay: Bir Cihangir Hikayesi” 4, 11 ve 18 Mart’ta Salon sahnesinde olacak. Yigit Sertdemir’in yazıp. Yaman Omer Erzurumlu ile birlikte yönettiği “Karabahtlı Kardeşlerin Bitmeyen Sen Gösterisi” ise 25 Mart’ta sahnelenecek.

8 Mart’ta Hediye Guven,14 Mart’ta Okay Temiz&Oriental Wind, 15 Mart’ta “Garanti Caz Yesili” kapsamindaki George Gershwin’in anilacagi  “Caz Agaci” konser serisi, 16 Mart’ta Hakan Kursun’un yeni projesi “Hakan Kursun: Hyperactive 2013”, 22 Mart’ta da klasik enstrumanlarla dans muzigi ureten Alman tekno muzik uclusu Brandt Brauer Frick Salon İKSV sahnesinde olacak.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.