Tamirane Aralık Programı

Tamirane, pazar günleri Morning Jazz Sessions konser serisine devam ederken,  25 Kasım tarihinden itibaren de Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında Pazar Konserleri serisine başladı.

Bu seri dahilinde Aralık’ta çok güzel konserler var. İşte o konserler:

2 Aralık 2012

“Morning Jazz Sessions” – Kaan Mete “Manouche Trio”

“Morning Jazz Sessions”da daha önce Swing Band projesiyle sahne alan Kaan Mete, bu kez Manouche Trio ile.

15:00

 

9 Aralık 2012
“Morning Jazz Sessions” – Project Chet Baker

Project Chet Baker, lirik, melodik hatta zaman zaman melankolik bestelerin yaratıcısı, “Cool Jazz” akımının öncüsü Chet Baker anısına Mehmet Sezer tarafından 2008’de kuruldu. Project Chet Baker ile, klasik Chet Baker tınısını günümüz Caz müziğine adapte ediyor, Caz standartlarından başlayarak Nujazz’a yaklaşan bir performans sergiliyor.
15:00

16 Aralık Pazar, 14:30
Tamirane “Pazar Konserleri”- Stuart McCallum (Manchester), 123 (İstanbul)

Geçen yıllarda Tamirane’de konserler veren The Cinematic Orchestra’nın da üyesi olan virtüöz gitarist ve besteci Stuart McCallum, son albümü “Distilled”in turnesi çerçevesinde bir kez daha müzikseverlerle Tamirane’de buluşacak.

123 ise, günün açılışını yapacak ve kendi albümlerinden besteleriyle sahne alacaklar. 123 ve Stuart McCallum’ın peş peşe sahne alacak. The Cinematic Orchestra ve alternatif caz sevenler kaçırmasın.

Avantajlı biletler Biletix’te (35 TL).

14:30: Kapı Açılış

15:30: 123 (İstanbul)

17:00: Stuart McCallum (Manchester)

 

23 Aralık 2012
“Morning Jazz Sessions”
İmer Demirer Quartet

Uluslararası festivallerde sıklıkla yer alan, Aaron Goldberg, Essiet Essiet, Ari Honig ve Emin Fındıkoğlu gibi isimlerle çalışmış, Türk Caz müziğinin önemli trompetçilerinden İmer Demirer, klavyede Serkan Özyılmaz, davulda Cem Aksel ve kontrbasta Matt Hall ile sahne alıyor.

15:00

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.