Agent Provocateur, Monica Cruz’la çok seksi

Agent Provocateur, baştan çıkarıcı modelleri olan bir iç çamaşırı markası. Her kadının gardırobunda olması gerekenlerden. Moda çevrelerinde “kült” olarak nitelendiriliyor.

Agent Provocateur, yeni sezonda İspanyol yıldız Monica Cruz ile çalışarak “Gerçek Kendini Göster” demiş ve “Ceremony” filmindeki Elizabeth Taylor ve “Dracula”daki Winona Ryder’ın çarpıcı imajından esinlenerek yaratılan yeni koleksiyon, dantel, fırfır ve figürlerle süslü kadınsılığı bir görünüm sunmuş. Çok da güzel olmuş.

Gelelim modellere… Sezonun favori modelini jartiyerli leylak ve lila rengindeki ‘Verronika’. ‘Catkin’ modeli özel kesimiyle göğüs arasını mükemmel gösterirken, streç rouleaux waspie belin belirgin bir hal almasını sağlıyor.

Agent Provocateur’un popüler baskılarından olan Viktoryan esintili ‘Syble’ ve şifon leopar desenli ‘Esme Leopard’, sonbahar koleksiyonunda da yer alıyor.

Marka kış koleksiyonunda, bütün teatral süslemeleriyle zariflik ve kadınsılığa odaklanmış. ‘Selena’ gül rengi saten ve siyah dantelle birleşerek şık bir görünüm sunarken. ‘Caisey’ korse üzerinde göğüsleri kaldırmayı sağlayan teller
bulunuyor, ayrıca vücudu saran fileler yer alıyor. ‘Iyla’ ise Fransız danteller ile vücudu sarıyor.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.