Can Bonomo’dan single geliyor

Can Bonomo’nun ilk single’ı Ali Baba geliyor. Konserler de Can’ın keyif alarak söylediği fakat albümde yer almayan Ali Baba, single olarak çıkıyormuş.:) Güzel haber.!

“Ali Baba ve Kırk Haramiler” adlı Türk filminin baş rol oyuncusu Sadri Alışık tarafından 30 yıl önce seslendirilen parçayı Can Bonomo kendi tarzyla yeniden yorumlamış. Klip ve şarkıyla ilgili açıklamalarında çok küçük yaşlarından  itibaren ciddi bir Sadri Alışık hayranı olduğunu belirten Can Bonomo, “Küçükken  büyük bir Sadri Alışık hayranı olan dedem ile  hep onun filmlerini izlerdik. Hatta dedem Sadri Alışık taktığı için şapka takmayı severdi. Ben de Sadri Alışık’a çok büyük bir saygı ve hayranlık duyuyorum. Onun duruşunu ve samimi tavrını örnek alıyorum. Konserlerimizde, onun filmlerinde söylediği parçaları yeniden yorumluyor ve her seferinde büyük ustayı saygı ile anıyoruz.” demiş.

Klip de hafta sonu Can Saban tarafından çekilmiş. Bakalım nasıl olmuş, çok merak ediyorum. Ama Can çektiğine göre, güzel bir şey olmuştur kesin 🙂

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.