Whisky Festivali başlıyor

Keep Walking” diyerek, tüm dünyada 1820’den beri yürüyen Johnnie Walker, 14-23 Mart 2012 tarihleri arasında Türkiye’nin ilk viski festivalini düzenliyor. Festivalin ilk etkinliği 14 Mart Çarşamba akşamı düzenlenecek açılış partisi.

Festival boyunca İstanbul’un çeşitli yerlerinde İskoç gaydacılar ve Johnnie Walker’ın sembolü olan “Yürüyen Adam”ı görebileceğiz. Viski severler anlaşmalı cafe, bar ve restoranların önünde bir gaydacıya rastladıklarında, orada mekanların sundukları haftaya özel fiyatlarla Johnnie Walker’ın farklı lezzetlerini tadabilecekler.

15 Mart Perşembe günü galası yapılacak olan “Johnnie Walker Magnum Photos” fotoğraf sergisi de 2 hafta boyunca gezilebilecek. Bu özel sergide Henri Cartier-Bresson gibi dünyanın en önemli fotoğrafçılarının buluştuğu uluslararası fotoğraf ajansı Magnum Photos fotoğrafçılarının objektifinden Johnnie Walker’ın tarihine bir fotoğraf yolculuğu yapılacak.

Johnnie Walker’ın sunulacağı mekanlardan bazıları şöyle: Biber, Sess, Delicatessen, Touch Down, Den Cafe, Corridor, Good Mood, Baylo, Park Şamdan, Grisini, X Restaurant , Armani Cafe.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.