LG Prada’nın Yeni Yüzleri Edward Norton ve Daria Werbowy

LG ve Prada, aktör Edward Norton ve model Daria Werbowy’i yeni akıllı telefonları LG Prada telefon 3.0’ın global reklam kampanyası için reklam yüzleri olarak seçti. Kampanyanın fotoğrafları İngiliz moda fotoğrafçısı David Sims tarafından çekildi.

LG Prada telefon 3.0 reklam yüzü seçilen her iki isim de, bu yeni telefonun ardında yatan en değerli özellikleri yansıttığı için seçilmiş: Şık görünüm ve akıllı işlevsellik. Edward Norton Oscar Ödülü’ne aday gösterilmiş bir aktör ve Werbowy ise sadece bir sezonda gerçekleştirilen moda defilelerinde en çok açılış ve kapanış catwalk yürüyüşü rekorunu elinde tutan ve son zamanların en çok kazanan modeli olarak anılıyor.

Edward Norton bu konuda “PRADA ve LG ile aynı anda çalışabilme imkanını yakalamak benim için büyük bir mutluluk oldu. Hem PRADA hem de LG, kusursuz olmalarının yanı sıra kendi alanlarında en yenilikçi ve saygı duyulan markalar.” yorumunu yapmış.

LG Prada telefon 3.0;  4.3 inç ve 800-nit özellikleriyle dünyanın en büyük ve en parlak ekranını sunuyor. Komple parlak dokunmatik ekranı ve PRADA’nın imzası haline gelen Saffiano desenli arka tarafı, siyah rengin klasik şıklığıyla tamamlanmış. Her detay sade bir şıklık yaratmak için işlenmiş. Ayrıca, LG Prada telefon 3.0, 1.0 GHz Dual Core/Dual Channel, yüksek hızda performans sergilemek için özel olarak yaratılmış.

Gerçekten hoş olmuş.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.