“Bexstreet Şehir Macerası” nda ajan olmak ister misin?

Beck’s tarafından 6. kez düzenlenen Bexstreet organizasyonu, bu sene “Ajan” konsepti ile maceraseverlere heyecanlı dakikalar yaşatacak.

“Bexstreet Urban Adventure” finali, katılımcıları şaşırtacak sürprizlerle 3 Aralık’ta Cihangir’de gerçekleşecek ve Garajistanbul’daki final partisiyle son bulacak.

“Bexstreet Urban Adventure”ın finalinde yarışmak için; İstanbul ve Ankara’da heyecanlı anlarla dolu geçen sokak elemelerinin, 26 Kasım’da gerçekleşecek olan Eskişehir ve İzmir ayaklarını kaçırmayın.

Sokak elemelerine katılamayacaklar için ise katılma şansı www.bexstreet.comsitesinde 26 Kasım’a kadar devam ediyor.  Düzenlenecek elemelerde verilen şifreleri çözüp, ipuçlarının peşine düşerek hedefe ulaşmak gerekiyor. “Bexstreet Urban Adventure” ön elemesini başarıyla tamamlayan yarışmacılar, gizli Cihangir görevinde yer alma hakkını kazanarak finale bir adım daha yaklaşacaklar. Finalde yarışmayı en kısa sürede tamamlayan ilk takım, Interrail ile Avrupa seyahati ve 500’er Euro, ikinci takım iPad ve üçüncü takım ise Play Station 3 ile ödüllendirilecek.

Elemeler ile ilgili detaylı bilgi için www.bexstreet.coma tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.