Van İçin Rock

 ‘VAN İÇİN ROCK!’

Rock müzisyenleri Van için bir araya geliyor!

Günlerdir, yaşadığımız felaketlerden dolayı, içimden hiçbir şey yazmak gelmiyordu bloguma. Ama bu konser haberini yazmadan geçemedim. Basın bültenini paylaşmak istiyorum.

 

23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.

Biz müzisyenler olarak, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu ortamda, en iyi yaptığımızı düşündüğümüz şeyle yani ürettiğimiz müziği arkamıza alarak Van’a destek için bir araya geliyoruz.

Yüzlerce sanatçı, gönüllü ve kurumun koşulsuz ve ücret almadan katılımıyla gerçekleşecek olan ‘VAN İÇİN ROCK!’ toplu konseri, 30 Ekim 2011 Pazar günü (bu Pazar) Maçka Küçükçiftlik Park’ta yapılacaktır.

DreamTV‘den canlı yayınlanacak olan konserin tüm geliri TÜRK KIZILAY’ı vasıtasıyla “sadece” Van’daki depremzedeler için kullanılacaktır.

Sahne Alacak İsimler: 4×4, Aslı, Aylin Aslım, Aydilge, Ayşe Saran- Murder King, Barlas, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Öztürk, Pamela, Redd, Şebnem Ferah, TNK, Yüksek Sadakat.

Etkinlikte sahne alarak destek vermek istediğini bildiren ve burada ismi geçmeyen yüzlerce müzisyen dostumuz da konser günü yanımızda olarak desteklerini gösterecektir.

Detaylar : www.vanicinrock.org

Twitter’dan takip için: http://twitter.com/vanicinrock

VAN İÇİN ROCK KONSERİ

Yer             : Maçka Küçükçiftlik Park

Tarih          : 30 Ekim 2011 Pazar

Kapı Açılış : 11:00

Bilet Fiyatı : 20 TL

Biletleri, Biletix’ten temin edebilirsiniz.

İLETİŞİM : vanicinrock@gmail.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.