İnternetteki Harikalar Diyarı: ByWonderland

İnternetten alışveriş yapmak son zamanlarda vazgeçilmezimiz haline gelirken, sabahları ofise gittiğimizde ilk yaptığımız iş alışveriş sitelerinde ne indirimler varmış, ne var ne yokmuş oldu. Hatta arkadaşlarımıza bak şu sitede şu markada indirim varmış diye haberler vermeye başladık, normal mağazalardaki indirimler, alışverişler yetmezmiş gibi, bir de internet alışverişi geldi çattı başımıza.:)

Ama sürekli aynı şeyleri, aynı tarzda siteleri görmekten de sıkıldık. İnternette hızlı değişim var sonuçta değil mi? Hepimiz farklı şeyler arıyoruz, ilgi çekmek için farklı tarzlara, yeri geldiğinde de objelere, aksesuarlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu kendimizz için de geçerli, evimiz, ve hatta ofisimizdeki masamız için de. Hele biz kadınlar her yeri süslemeye bayılıyoruz. 🙂 Geçen gün istifa ettiğimde, ofis masamı ne kadar incik boncukla doldurduğumu eşyalarımı toparlarken farkettim, tam 5 poşete sığabildim. Aynısı evim için de geçerli, değişik süsleri o kadar seviyorum ki…

İşte böyle değişik objeler ararken bakmanız gereken ilk yerlerden biri bence bywonderland.com 🙂 Sitede gezerken ay ne tatlı, bunu da mı alsam bunu da mı alsam deyip duruyorsunuz. Özellikle birine değişik bir hediye almayı düşündüğünüzde burası tam sizlik. Momiji bebeklerin Türkiye distribütörü ByWonderland, aslında bu bebeklerin hepsi el yapımı ve oyuncak değil koleksiyon ürünü. Bebeklerin altlarındaki boşluğa, bir kağıda istediğiniz notu yazıp hediye etmek istediğiniz kişiye verebiliyorsunuz.

Momijiler o kadar tatlı ki, post’u yaparken biraz fotoğraf seçeyim dedim ama en çok bu kadar azaltabildim.

o da nutella seviyor 🙂

Bu da karpuzsever momiji 🙂

Momijilerden başka Zumreed kulaklıkların da distribütörü ByWonderland ve benim gibi kulaklıkseverler için bulunmaz bir vaha gibi.(Benim henüz bir Zumreed kulaklığım yok ama en kısa zamanda edineceğim.:) Hatta şundan bi tane.

Aslında şu kare olanları da beğeniyorum:

Bir de unutmadan çok şeker ev aksesuarları var. Onlara bakmadan geçmeyin bywonderland.com ‘da:)

Hepsi birbirinden şeker değil mi?

Sitede daha neler neler var:)

bywonderland.com ‘u ziyaret edin bence.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.