Mazi Kalbimde Yaradır

İddialı bir dizi izleyicisi olduğumu beni tanıyanlar bilir. Annemle birlikte bir sürü dizi izleriz. Sürekli yabancı dizi izleyenlerin aksine, biz Türk dizilerini takip ederiz genelde. Senelerin de getirdiği birikimle hangi diziler tutar, hangileri kaldırılır tahmin ederiz. Tahminlerimizde de çok başarılıyızdır. 🙂

Dönem dizileri izlemeyi severiz genelde… Birçok insanın da sevdiği gibi… Ama “Çemberimde Gül Oya”, “Hatırla Sevgili” ‘den sonra bulamamıştım ben dizimi. Şimdi buldum. Bi’ kaç gün gecikmeli de olsa izlediğim “Mazi Kalbimde Yaradır”. Umarım ilk bölümün havası diğer bölümlerde de devam eder ve ben böyle güzel güzel izlemeye devam ederim. Çünkü uzayan dizilerden çok sıkıldım.

Dizinin başrollerinde Selçuk Yöntem, Özgür Çevik, Sedef Avcı ve Berk Hakman var. Selçuk Yöntem’i Ziyagil Yalısı’ndan sonra tekrar bir yalıda göreceğimi zannetmiyordum ama gördüm fena mı oldu? Hayır, olmadı 🙂

70’lerde geçen bir aşk hikayesi var dizide, iki arkadaş bilmeden aynı kızı seviyorlar. Ama kızı Sedef Avcı yerine başka biri oynasa daha çok hoşuma giderdi sanırım. Selçuk Yöntem, Özgür Çevik ve Berk Hakman’ın hatrına bu dizide onun oyunculuğuna da katlanabilirim. Hem bu diziyle birlikte oyunculuğunu geliştireceğini umut ediyorum.

Bir sonraki bölümü merakla bekliyorum, bakalım neler olacak? Ferit, Selim ve Müjgan’ı tebrik ederken içlerinde ne fırtınalar kopacak? Gelecek günler üç aşığa neler gösterecek?

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.