Miller Music Factory yeni yıldızlarını aramaya başladı!

Türkiye’de müzikle uğraşan amatörler için kariyer anlamında dönüm noktası sayılan Miller Music Factory yarışmasının bu yıl 7.’si düzenleniyor.  Araştırmalarda genç yeteneklerin “En çok güvendiği yarışma” olarak tanımlanan yarışmaya, her yıl rekor sayıda başvuru geliyor. Yarışma iki ana kategori olan ‘En İyi Performans’ ve “En İyi Prodüksiyon” altında toplam 6 kategoriden oluşuyor.

Miller Music Factory’nin finale kalanlar için yarışma öncesinde düzenlediği atölyeler de gençler tarafından merakla bekleniyor. Workshop’lara katılan eğitmenler, her kategoride alanında isim yapmış profesyoneller, sanatçılar ve jüri üyelerinden oluşuyor. Miller’ın yeni yeteneklere verdiği destek, yarışmadan sonra da devam ediyor, Miller, festival ve tüm organizasyonlarında MMF birincilerine sahne fırsatı veriyor.

Ayrıca bu sene, Miller Music Factory yarışmasının yeni yıldızlarını ve sıkı takipçilerini bir sürpriz daha bekliyor. Miller; yarışma birincilerinin yanı sıra  internet sitesi üzerinden yapılacak oylamalara katılan şanslı yarışma takipçilerine Ağustos 2011’de New York, Chicago ve Los Angeles’ı kapsayacak olan Miller Jet Tour’a katılma şansı sunuyor.

Miller Music Factory’ye katıldıktan sonra yıldızı parlayan isimler arasında 2006 yılı birincisi  “Bedük” ve 2008 yılı birincisi Multitap grubu da bulunuyor.

Pekiii, Miller Music Factory’de kendimi göstermek için ne yapmalıyım?

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, www.miller.com.tr’den MMF özel bölümüne tıklayarak başvuru formunu doldurmak ve aday parçanızı siteye yüklemek. Yarışmaya katılım, Miller’ın tüm müzik çalışmalarını interaktif ortamda gençlerle paylaşan ve müzikle ilgilenenlerin buluşma noktası olan internet sitesi www.miller.com.tr üzerinden yapılıyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.