Becks’le Insomnia Partileri 60′larla tekrar karşımızda!

Ufak bir yaz molasının ardından Insomnia by Beck’s partileri kaldığı yerden, son hızıyla devam ediyor. Bu sezonun ilk partisi 29 Ekim’de The Hall’da 60’larla başlıyor. Daha sonra ardından 70’ler, 80’ler, 90’larla devam edecek tabii ki geçen sezon olduğu gibi 🙂

Yine “No Cover, No Tavır!” diyecek ve remix’lere yer vermeyecek olan partide, sadece 60’lara ait orijinal parçalar çalınacak ve  “saf olmayan içeriğe hayır” denilecek. Partide ‘60’lı yılları; müzikler, sürpriz hediyeler ve görsel show’lar ile her yönüyle hissedebileceksiniz.  Beck’s’in INSOMNIA by Beck’s 60’s partisine katılımın tek şartı ise döneme ait en az bir aksesuar taşımak. Zaten gerisi içeride fazlasıyla olacak! Hazırlıksız olanların imdadına ise kapıdaki aksesuar sürprizleri yetişecek! Geçtiğimiz Mart ayında gittiğim 70’ler partisinde ben bunlardan fazlasıyla yararlanmıştım. Aksesuarların yanı sıra saçlarım bile kabartılmıştı.

Tabii sevgili Ece Çelebioğlu’nun ve Pro İletişim’in diğer şeker kızlarının ilgi alakası bu partilerin süper olmasının bir başka nedeni. Onlar olmasa aynı tat alınmazdı. Bu sefer de yine süper sürprizlerle dolu harika bir parti hazırladıklarına eminim.

Partinin biletleri Biletix’te. Parti 29 Ekim’de The Hall’da. 🙂

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.