Austin Reed Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Austin Reed 2010/2011  Sonbahar-Kış sezonu için, soğuklarda içinizi ısıtacak sıcak renkler ve kaliteli kumaşlar ile hazırlanan koleksiyonlar yarattı. İki farklı stildeki koleksiyonları ‘Smart’ ve ‘Weekend’ ile Austin Reed, İngiliz tarzının geleneksek ve asil çizgileriyle, Türk erkeğinin sıcak ve pratik karakterini buluşturan tasarımlar yarattı.

Şık giyimin yanında daha iddialı giyinmeyi tercih eden, cesur, genç ve fit erkeklerin favorisi olacak AR-RED’de ise bu sezon tema, ‘rock-chic’ ve ‘military’. Siyah, gri, lacivert ve koyu yeşil gibi ana renkler etrafında dönen AR-RED koleksiyonunda, aksesuarlar ön planda… AR-RED koleksiyonu, genç, iddialı ve farkedilmeyi seven erkeğin şehir koleksiyonu olmayı hedefliyor.

Austin Reed’in 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu için hazırladığı bir diğer seri de, zamana ayak uyduran teknolojik kumaşlardan oluşan gömlekler… Kadın ve erkekler için üretilen ve doğa dostu olan bu gömlekler Biyonik Nano Koruma ve Sıvı İtici teknolojisiyle hazırlanıyor.

 

Kadın ürünlerinin tasarımını Alex Akimoğlu, erkek ürünlerinin tasarımını ise Başak Dizer Fransez’in ise tasarım danışmanlığını yaptığı Austin Reed 2010/2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu, bi görmek isterseniz…

Austin Reed Satış Noktaları:

Bilstore Nişantaşı, Kanyon, Erenköy

Ataköy AVM

Sapphire AVM (çok yakında!)


Austin Reed Sonbahar – Kış Koleksiyonu” için 2 yorum

  1. Greetings! Is it OK if I go a bit off topic? I’m trying to read your domain on my new iPhone but it doesn’t display properly, any suggestions? Thanks in advance! Tanna

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.