GalataModa Bu Sene Tepebaşı’nda

GalataModa bu yıl Galata Meydanı’nda değil Tepebaşı’nda yapılıyor. TRT binasının önüne kurulan alan içinde,  26- 30 Mayıs tarihleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Moda Tasarımcıları Derneği ile Beyoğlu Belediyesi’nin birlikte hayata geçirdiği GalataModa Festivali’nde, 30’dan fazla tasarımcının ürünleri satılıyor.

Ben de 26 Mayıs günü festival başlar başlamaz kendimi orada buldum ve standları gezerken moda blogu yazarları iconjane, styleboom ve stilcatcher‘la tanıştım. Onlar modazon sitesine röportajlar verirken ben de yanlarındaydım.

Peki GalataModa’da hangi tasarımcıların ürünleri vardı?

Bahar Korçan, Elif Cığızoğlu, Zeynep Erdoğan, Bihter Aida Pekin, Cem Lokmanhekim, Begüm Salihoğlu, Günseli Türkay, Bige Ökten, Deniz Kaprol, Gül Ağış, Ebru Günay, Hatice Gökçe, İdil Tarzi, Simay Bülbül, Özgür Masur benim aklıma gelenler.

Çok renkli, birbirinden güzel ürünler var. Hepsini tek tek inceleyemedim ama yarın tekrar gidip bakmayı düşünüyorum.


Vee, bir de “Çocuklar Gülsün Diye” standı. Gülben Ergen’in başlattığı ve benim de büyük destekçisi olduğum sosyal sorumluluk kampanyasına yardım amacıyla açılmış bu standa, birçok modacı da ürünlerini bağışlamış. Aldığınız her şey çocuklar gülsün diye anaokulları yapmak üzere kampanyaya gidiyor. Ben de kendime standdan bir tişört aldım. Siz de pazar gününe kadar gidip standı ziyaret edip bir ürün alarak katkıda bulunabilirsiniz.

Şimdilik benden GalataModa izlenimleri bu kadarr. 🙂

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.